VT Farm - шаблон joomla Форекс
Елена Олейник (Изотова)

Елена Олейник (Изотова)

Адрес сайта:

Заправка касової стрічки

Порядок дій для заміни рулону паперу в ЕККА:
При появі на стрічці маркера фарбою, що сигналізує про закінчення касової стрічки,
припиніть торгові операції.

При закінченні паперу на дисплей буде виведено повідомлення:
Відчинити кришку боксу паперової стрічки
Вставте новий рулон у відсік для касової стрічки.
Рулон має вільно обертатися.

При цьому на дисплей буде виведене повідомлення:

При правильному зачиненні кришки відсіку повинен спрацювати замок, при цьому буде характерне клацання фіксатору замку.
Щоб відновити касові функції та перейти до роботи з касовим апаратом натисніть клавішу  С.
Якщо всі дії виконані вірно, після натискання клавіші повідомлення про помилку зникне та ЕККА
повернеться до робочого стану.

 

Правила обміну зношених, пошкоджених, сумнівних щодо справжності та/або платіжності банкнот і монет

Банки зобов'язані без будь-яких обмежень приймати для обміну від фізичних та юридичних осіб зношені банкноти, які не мають ознак підроблення та мають ознаки зношення або пошкодження: потертості, забруднення, відбитки штампів, надриви та надрізи, отвори, відірвані краї або кути.

Касові працівники банківських установ повинні без обмежень приймати банкноти з ознаками значного зношення або пошкодження, які не мають ознак підроблення та які: зберегли цілу частину площею не менше ніж 55% своєї початкової площі; розірвані (розрізані) на дві частини, на яких збереглись обидва однакові номери та серія, і загальна площа цих частин є не меншою, ніж 55% початкової площі банкноти. Пошкоджені банкноти, складені з двох або більше частин, банки зобов’язані вилучати з обігу і приймати на дослідження за ініціативою громадян-пред’явників як сумнівні щодо справжності та/або платіжності і в установленому порядку надсилати для проведення дослідження до відповідних територіальних підрозділів Національного банку. За результатами цих досліджень, які здійснюються Національним банком безкоштовно, клієнтам відшкодовується відповідна сума грошових знаків національної валюти, визнаних справжніми і платіжними.

Якщо за результатами дослідження банкноти будуть визнані підробленими або пошкодженими під час надзвичайного режиму, їх буде вилучено з обігу без відшкодування їх вартості та в установленому порядку передано правоохоронним органам для проведення відповідного розслідування.

Для обміну зношених, пошкоджених, сумнівних щодо справжності та/або платіжності банкнот національної валюти – гривні на придатні до обігу банкноти необхідно звернутись до будь-якого банку України (філій та відділень).
Такий обмін здійснюється безкоштовно та без обмежень.
Подписаться на этот канал RSS